Najczęstsze pytania


Czy oferujecie najem krótkoterminowy?
Podstawą naszej działalności był i jest bezpieczny najem długoterminowy. W przeciwieństwie do najmu krótkoterminowego, najemcy rotują średnio raz na kilka lat. Taki model najmu gwarantuje Tobie najmniejsze zużycie lokalu i małą sezonowość. Podczas epidemii Koronawirusa, inwestorzy najmu krótkoterminowego ponieśli ogromne straty, stąd odradzamy ten model najmu.
Czy muszę mieszkać we Wrocławiu?
Nasi klienci mieszkają w Brazylii, Australii, USA i dziesiątkach innych miejsc na świecie. Mamy też wielu klientów z innych polskich miast, którzy z różnych powodów posiadają mieszkania we Wrocławiu. Twoja obecność na miejscu nie jest potrzebna - wszystkim się zajmiemy.
Czy mogę oddać mieszkanie z najemcami?
Tak. Obecni najemcy nie stanowią żadnego problemu. Ważne jest, aby nie posiadali wobec Ciebie żadnego zadłużenia i mogli podpisać z nami nową, bezpieczną dla Ciebie umowę najmu.
Czy doposażacie mieszkania?
Wiele nowych mieszkań wymaga dodatków, mebli czy ozdób, co realizujemy poprzez opcjonalną, dodatkowo płatną usługę home stagingu. Ma ona na celu podniesienie atrakcyjności nieruchomości dla potencjalnych kupujących poprzez dekorowanie, przemeblowanie, malowanie i drobne naprawy, aby podkreślić jej atuty. Oferujemy profesjonalny home staging, który może znacząco zwiększyć stopę zwrotu z inwestycji.
Ile trwa odbiór mieszkania?
Jeśli klient jest zdecydowany, cała procedura trwa około dwóch-trzech dni. Musimy przygotować dokumenty i ustalić szczegóły najmu. Musisz też przygotować dla nas kilka istotnych dokumentów. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy masz wszystkie potrzebne informacje, aby przekazać mieszkanie.
Czy możemy się spotkać?
Oczywiście! Spotkanie nic nie kosztuje, a wyjaśni Tobie wszystkie wątpliwości. Będąc na miejscu możemy również ocenić lokal, zasugerować przedział cenowy i przede wszystkim poznać przyszłego klienta. Nie musisz dostosowywać się do naszych godzin pracy - jesteśmy elastyczni.
Czy wynajmujecie domy lub lokale komercyjne?
Obecnie zajmujemy się przede wszystkim najmem mieszkań. Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, zatem możesz się z nami skontaktować, byśmy ocenili możliwość najmu.
Czy zarządzacie mieszkaniami poza Wrocławiem?
Aktualnie obsługujemy tylko mieszkania z Wrocławia. Jest to nasz rodzimy rynek, który dobrze znamy i w którym możemy zagwarantować odpowiednie wsparcie.
Czy możemy spotkać się w biurze BingoWynajem.pl?
Oczywiście. Nasze biuro mieści się przy ul. Stanisławowskiej 47 we Wrocławiu. Preferujemy spotkania w lokalu, który ma być oddany pod zarządzanie (taka wizyta jest konieczna). Miejsce spotkania umawiamy telefonicznie z wyprzedzeniem.
Jak długo zajmujecie się zarządzaniem najmem?
Nasza firma została zarejestrowana w 2010 roku. W 2015 roku zarządzanie najmem stało się trzonem naszej działalności. Każdego miesiąca grono naszych klientów powiększa się o kolejne podmioty, a głównym źródłem kontaktu są polecenia zadowolonych właścicieli mieszkań, którymi zarządzamy.
Umożliwiamy w pełni zdalne przekazanie mieszkania. Wszystkie ustalenia czynimy on-line (Skype, e-mail) oraz telefonicznie. Dokumenty przekazujemy naszym kurierem już w ciągu 24 godzin, a umowy podpisujemy za pomocą profilu zaufanego lub w alternatywnych formach. Ta opcja jest bezpieczna dla nas wszystkich i umożliwia rozpoczęcie pracy. Do czasu wynajęcia mieszkania nie pobieramy żadnych opłat. Przekazanie mieszkania jest bezpłatne. Po wynajęciu lokalu stosujemy stałą, ryczałtową opłatę za obsługę.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze, gdy tego potrzebujesz. Największą ilością czasu dysponujemy natomiast w godzinach od 8:00 do 15:30 w dni robocze.

Dane informacyjne


  • Telefon +48 513 222 111
  • E-mail dok@BingoWynajem.pl
  • NIP 6462860237
  • REGON 241635789
  • Adres Stanisławowska 47
  • Kod i miasto: 54-611, Wrocław