Najczęstsze pytania


Czy oferujecie najem krótkoterminowy?
Podstawą naszej działalności był i jest bezpieczny najem długoterminowy. W przeciwieństwie do najmu krótkoterminowego, najemcy rotują średnio raz na kilka lat. Taki model najmu gwarantuje Tobie najmniejsze zużycie lokalu i małą sezonowość. Podczas epidemii Koronawirusa, inwestorzy najmu krótkoterminowego ponieśli ogromne straty, stąd odradzamy ten model najmu.
Czy muszę mieszkać we Wrocławiu?
Nasi klienci mieszkają w Brazylii, Australii, USA i dziesiątkach innych miejsc na świecie. Mamy też wielu klientów z innych polskich miast, którzy z różnych powodów posiadają mieszkania we Wrocławiu. Twoja obecność na miejscu nie jest potrzebna - wszystkim się zajmiemy.
Czy mogę oddać mieszkanie z najemcami?
Tak. Obecni najemcy nie stanowią żadnego problemu. Ważne jest, aby nie posiadali wobec Ciebie żadnego zadłużenia i mogli podpisać z nami nową, bezpieczną dla Ciebie umowę najmu.
Czy doposażacie mieszkania?
Tak. Wielu klientów przekazuje nam nowe mieszkania, którym potrzeba kilku dodatków, mebli czy ozdób. Zajmiemy się drobnym doposażeniem w Twoim imieniu. Jeśli wyprowadzasz się z mieszkania i oddajesz nam je pod najem, również zadbamy o uzupełnienie braków koniecznych do najmu.
Ile trwa odbiór mieszkania?
Jeśli klient jest zdecydowany, cała procedura trwa około dwóch-trzech dni. Musimy przygotować dokumenty i ustalić szczegóły najmu. Musisz też przygotować dla nas kilka istotnych dokumentów. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy masz wszystkie potrzebne informacje, aby przekazać mieszkanie.
Czy możemy się spotkać?
Oczywiście! Spotkanie nic nie kosztuje, a wyjaśni Tobie wszystkie wątpliwości. Będąc na miejscu możemy również ocenić lokal, zasugerować przedział cenowy i przede wszystkim poznać przyszłego klienta. Nie musisz dostosowywać się do naszych godzin pracy - jesteśmy elastyczni.
Czy wynajmujecie domy lub lokale komercyjne?
Obecnie zajmujemy się przede wszystkim najmem mieszkań. Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, zatem możesz się z nami skontaktować, byśmy ocenili możliwość najmu.
Czy zarządzacie mieszkaniami poza Wrocławiem?
Aktualnie obsługujemy tylko mieszkania z Wrocławia. Jest to nasz rodzimy rynek, który dobrze znamy i w którym możemy zagwarantować odpowiednie wsparcie.
Czy możemy spotkać się w biurze BingoWynajem.pl?
Oczywiście. Nasze biuro mieści się przy ul. Stanisławowskiej 47 we Wrocławiu. Preferujemy spotkania w lokalu, który ma być oddany pod zarządzanie (taka wizyta jest konieczna). Miejsce spotkania umawiamy telefonicznie z wyprzedzeniem.
Jak długo zajmujecie się zarządzaniem najmem?
Nasza firma została zarejestrowana w 2010 roku. W 2015 roku zarządzanie najmem stało się trzonem naszej działalności. Każdego miesiąca grono naszych klientów powiększa się o kolejne podmioty, a głównym źródłem kontaktu są polecenia zadowolonych właścicieli mieszkań, którymi zarządzamy.
W czasie epidemii umożliwiamy w pełni zdalne przekazanie mieszkania. Wszystkie ustalenia czynimy on-line (Skype, e-mail) oraz telefonicznie. Dokumenty przekazujemy naszym kurierem już w ciągu 24 godzin, a umowy podpisujemy za pomocą profilu zaufanego lub w alternatywnych formach. Ta opcja jest bezpieczna dla nas wszystkich i umożliwia rozpoczęcie pracy mimo trudnych warunków rynkowych. Do czasu wynajęcia mieszkania nie pobieramy żadnych opłat. Przekazanie mieszkania jest bezpłatne. Po wynajęciu lokalu stosujemy stałą, ryczałtową opłatę za obsługę.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze, gdy tego potrzebujesz. Największą ilością czasu dysponujemy natomiast w godzinach od 8:00 do 15:30 w dni robocze.

Dane informacyjne


  • Telefon +48 513 222 111
  • E-mail dok@BingoWynajem.pl
  • NIP 6462860237
  • REGON 241635789
  • Adres Stanisławowska 47
  • Kod i miasto: 54-611, Wrocław