Przenieś mieszkania do nas


Jeśli nie jesteś zadowolony/a ze swojego dotychczasowego biura zarządzania najem, przenieś obsługę do naszej firmy. Mamy doświadczenie w bezproblemowym przeniesieniu obsługi do naszej firmy od innych biur: zarówno tych nadal działających, jak i tych, których funkcjonowanie sprawia trudności.

Przekształć najem krótkoterminowy w długoterminowy


Najem krótkoterminowy na ten, a być może kolejne sezony stał się usługą o niskim stopniu zainteresowania z uwagi na ograniczenie ruchu turystycznego. Skutecznie przekształcamy apartamenty najmu krótkoterminowego w bezpieczny i stabilny najem długoterminowy. Przejęcie lokalu nie wiąże się z żadnymi opłatami z Państwa strony. Płatność następuje dopiero po wynajęciu mieszkania. Skupiamy się na najmie od 1, do 3 lat i utrzymujemy dobre relacje ze wszystkimi najemcami.

 • Wszystkie usługi są w ramach jednej, stałej ceny.
 • Wszystkie dojazdy i interwencje są w cenie usługi.
 • Dbamy o dobre relacje z najemcami i właścicielami.
 • W cenie realizujemy profesjonalną sesję fotografa wnętrz.
 • W cenie obsługujemy korespondencję i przekazujemy na Twój adres.
 • Pomagamy w nieszablonowych sytuacjach, a także przejmujemy mieszkania zdalnie.

Nieistotne, w którym biurze posiadasz usługę zarządzania najmem. Mamy doświadczenie w szybkim i skutecznym odbiorze mieszkań między innymi z biur Mizuri / Mzuri, RentFriend, Rent Friend, PewnyNajemca / Pewny Najemca, NajemBezRyzyka / Najem Bez Ryzyka, HomeRent / Home Rent, ProtectRent / Protect-Rent / Protect Rent / Fiesta / Renters / . Na bieżąco sprawdzaj wypowiedzi internautów na temat danej firmy. Na rynku istnieje kilkaset firm i większość rzetelnie wypełnia swoje obowiązki. Jeśli zauważasz, że kontakt z zarządcą jest utrudniony, środki nie wpływają na czas, a w sieci zaczynają pojawiać się negatywne opinie - wyprzedź bieg zdarzeń i zmień firmę zarządzającą najmem przed eskalacją strat.

Aktualizacja: jeśli jesteś klientem firmy HomeBroker, która ogłosiła upadłość w maju 2020 roku, skontaktuj się z nami. Mamy doświadczenie w szybkim przejęciu i stabilizacji wynajmu Twojego lokalu. HomeBroker był jednym z największych zarządców najmu i biur nieruchomości w kraju.

Z powodu pandemii COVID-19 wiele biur nieruchomości oraz niejeden zarządca nieruchomości ogłosiło upadłość. Warto bacznie obserwować rozwój sytuacji i gdy tylko zarządca nie płaci czynszu, nie przekazuje środków na rachunek właściciela lub nie przekazuje wpłat od najemców, należy niezwłocznie przerwać rosnące zadłużenie, przejmując lokal i egzekwując środki w bardziej komfortowych warunkach. Na podstawie relacji klientów wiemy, że problemy z kontaktem z zarządcą mieszkania, a więc gdy zarządca nie odbiera telefonów to pierwsze ostrzeżenie przed nadchodzącymi problemami. Drugim ostrzeżeniem jest brak terminowej wpłaty na koncie lub jej niepełna wysokość. Część zarządców w trudnym finansowo momencie zrzuca winę na najemców. Aby mieć pewność co do prawdomówności zarządcy, warto skontaktować się bezpośrednio z najemcami i wyjaśnić podłoże problemów. Często okazuje się, że najemcy bez opóźnień wpłacają należności zarządcy, a ten nie przekazuje ich dalej.

Jak zabezpieczyć się przed nadużyciami? W BingoWynajem stosujemy zasadę, że środki takie jak kaucja czy nadwyżki są przekazywane na rachunek właściciela lokalu. Środki należne właścicielowi i bieżące rachunki opłacane są zawsze w pierwszych dniach miesiąca. Ta stabilność i bezpieczne procedury sprawiają, że nawet najmniejsze wahania w płatnościach (np. opóźnienia w płatności od najemcy) są transparentne dla właściciela. Ten komfort nie ma miejsca w firmach, które rozliczają się z mieszkań np. z 30-dniowym opóźnieniem. Wybierając firmę do obsługi mieszkań zawsze zwracaj uwagę na krótkie terminy w umowie z Tobą i jasność zapisów. Unikniesz rozczarowań i problemów.

Kontakt z nami

W sprawie przejęcia lokalu jesteśmy dostępni codziennie od 9, do 16. Możliwa jest zdalna rozmowa Skype.

Dane informacyjne


 • Telefon (w dziale "kontakt")
 • E-mail (w dziale "kontakt")
 • NIP 6462860237
 • REGON 241635789
 • Adres Stanisławowska 47
 • Kod i miasto: 54-611, Wrocław